Přijďte si odpočinout! Ošetření pleti krok za krokem.

By | Nezařazené

Jak u nás probíhá ošetření pleti a co můžete čekat od vaší návštěvy salonu? Konzultace vašeho stavu pleti, individuální ošetření, ale také relaxace vaší mysli.

 • konzultace stavu pleti

Naše pleť se během ročního období mění a s ním i její potřeby. Na začátku každého ošetření zkonzultujeme váš stav pleti a domluvíme se, na co se v daném ošetření zaměříme. Pokud jste u nás poprvé, probereme i vaši domácí péči o pleť, tak aby jste věděla jak se správně o svoji pleť starat a zbytečně ji neubližovala.

 • fáze ošetření

uvítací rituál v podobě krátké masáže pleti pro uvolnění svalů

čištění a exofoliace pleti zahrnující dle potřeby odstranění odumřelých buněk, enzymatický peeling, hloubkové čištění pórů a otevření pleti pro následnou aktivní fázi ošetření

aktivní fáze ošetření: aplikace Babor Beauty fluidu neboli zázraku ve skle, jedná se o velmi aktivní koncentrát který je zapracovaný speciální vklepávací technikou pro dokonalé proniknutí látek do pleti

masáž pro relaxaci vaší mysli vždy za pomocí anti-aging techniky

maska a závětečný krém

 • Doporučení produktů na domácí použití

Pro viditelné účinky doporučujeme navštěvovat 1x měsíčně kosmetické ošetření společně s vhodnou domácí péčí.

Od 25.5. přijímáme opět objednávky! Budeme se na Vás těšit.

 

Zázrak ve skle

By | Nezařazené

Proč vás v této době zachrání úžasné Babor ampule?

Co je potřeba vědět o ampulích:

 • 2ml koncentrované krásy- nic koncentrovanějšího nenajdete
 • nálož aktivních látek-minimum konzervantů
 • okamžitý efekt-perfektní propustnost
 • účinné řešení problému

Jak správně ampule použít?

 • Vždy použijte celou ampuli ampule obsahuje minimum a někdy i žádné konzervanty.V tom je její síla.Jakmile ji otevřete oxiduje a ztrácí účinnost.
 • Dopřejte ji potřebný čas při aplikaci použijte poklepávací techniku až do úplného vstřebaní

Ampule rozdělujeme do 4 skupin dle potřeby pleti.

S výběrem Vám rádi pomůžeme online formou konverzace  face-time nebo telefonátu a stále pro Vás fungujeme k vyzvednutí produktů.

Hydration-nejdůležitější skupina Hydratace!!

 • Hydra plus neboli sklenice vody, pro dehydratované pleti,hlavní ingredience jsou kys. hyaluronová a speciální polymer který pusobí jako zvlhčovač.
 • Algea Vitalizer neboli přílivová vlna, obsahuje ingredience z moře, minerály a stopové prvky díky kterým dokážeme do mastné pleti dostat vodu a stahuje póry
 • Perfect glow rozjasňovač perfektně hydratuje a obsahuje perfect peptid P3, který podporuje olupování pleti a díky tomu dochází k rozjasnění pleti. Doporučujeme používat jednorázově pro okamžitý jednorázový efekt.

Lifting-vyliftují, vyhladí a zbaví vrásek a nejlépe hned!! Jde to?? S Babor ampulkami? Samozřejmě!!

 • Collagen Booster neboli pumpička na kolo, pleť se zevnitř vyplní a z venku nejdou vidět vrásky. Doporučujeme 7-28 denní kůru pro silné výsledky jako po botoxu!
 • 3D firming  pro pleť  s gravitačníma vráskama a povolenýma konturama. Perfektně vytáhne pleť nahoru. Úbytek druhé brady po aplikaci 28denní kúry 36%.
 • Lift Express okamžitý efekt který trvá cca 8h, tuto ampulku doporučujeme jednorázově na speciální příležitosti.

Repair

 • Multi Vitamin pro zašedlé smutné pleti, pokud pracujete v kanceláři a máte málo sluníčka. Je výborná v jarním a podzimním období, kdy se mění počasí a potřebujeme dostat do pleti vitamíny.
 • Active Night neboli spící kráska, dáte večer a ráno se probudíte o něco krásnější, napomáhá k silné regeneraci. Velmi oblíbená ampule!
 • Pollution Protect neboli ochrana proti okolnímu prostředí, pro všechny typy pleti které jsou déle venku.
 • After sun ampulka po opalování, zklidňuje a regeneruje pleť po uv zářením. Funguje i preventivně před dlouhodobým vystavováním na sluníčku- dovolená.

SOS

 • Active Purifier prokázáno že po 7 dnech používání sníží nepravidelnosti pleti o 21%, snižuje počet komedonů,zabraňuje množení bakterií,podporuje hojení.
 • Stress Contol neboli antistresový manager, pro přecitlivělou pleť v období jara a podzimu,výborná pro zklidnění pleti.
 • Beauty Rescue restart pleti! Srovná všechny funkce pleti do tvz. továrního nastavení. Posiluje imunitu,bariéru.
 • Matte finish pro pleť která má problém s lesknutím a rozšířenými póry, nevysušuje!! 🙂

Pokud potřebujete poradit s vhodnou kůrou pro vaši pleť, jsme tu pro Vás!!

P.

 

Mezoterapie, lék na dokonalou plet?

By | Nezařazené

Mezoterapie se stala jednoznačně jedna z nejvyhledávanějších procedur v našem salonu. Proč tomu tak je a v čem spočívá její kouzlo?

CO JE TO MEZOTERAPIE?

Mezoterapie je relativně nová kosmetická metoda, pomocí které lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje nebo zabránit nežádoucím projevům na pleti. Tato metoda stimuluje růst nových buněk a tvorbu kolagenu, čímž dochází k vyhlazení vrásek, vypnutí pokožky a silné regeneraci.

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ?

Po důkladném vyčištění pleti, do kůže pomocí speciálního, tzv. dermapera, zapracujeme sérum dle daného problému.

Dermapero pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které svisle propichují kůži a pronikají do předem nastavené hloubky 0,25-2,0 mm podle typu ošetření. Nástavec má 12 až 18 mikrojehliček podle zvoleného typu ošetření. Jedním vpichem se tedy vytvoří 12 až 18 mikrokanálků, do kterých imunitní systém vyplaví růstové faktory, které stimulují buňky k produkci kolagenu a vlastnímu růstu. Zároveň se při ošetření přes tyto kanálky do kůže dostane i aplikované  sérum.

ÚČINKY

  • Hydratace pokožky
  • Vyhlazení vrásek a zlepšení elasticity kůže
  • Stimuluje produkci kolagenu a elastinu
  • Omlazení kůže
  • Korekce jizev
  • Léčba akné
  • Léčba nadměrné produkce mazu
  • Léčba hyperpigmentace

 

CO JE DŮLEŽITÉ PŘED OŠETŘENÍM?

Je nutné se vyhnout užívání léčiv, které mají vliv na srážlivost krve (např. Aspirin), aby se minimalizovala možnost krvácení.

CO JE DŮLEŽITÉ PO OŠETŘENÍ?

Bezprostředně po ošetření a během několika dní je třeba se vyhnout opalování, návštěv solárií atd. Je také nutné používat krémy s vysokým ochranným faktorem, minimálně SPF 30.

VÝSLEDKY

Klientky po ošetření pozorují zlepšení tónu pleti a její rozjasnění. Pro co nejdokonalejší efekt doporučujeme podstoupit 3 ošetření v odstupu 2-4 týdnů. Nejlepšího efektu lze dosáhnout v kombinaci s dostatečným pitným režimem, používáním vhodné kosmetiky pro daný typ pleti  a vhodnou celkovou životosprávou.

Váš PB.

Dokonalé obočí a řasy podle nejnovějších trendů?

By | Nezařazené

Laminace obočí & Lash lifting+botox!

Co je to Laminace obočí?

Laminace obočí se stala celosvětovým trendem a velmi poptávanou službou.

Přírodní chloupky obočí se vytáhnou v námi určeném směru a fixují pomocí kombinace přípravků. Tyto přípravky posílí obočí i v růstu. Postup zahrnuje úpravu a pigmentaci obočí v podobě henny , aby bylo dosaženo opravdové přirozenosti.

V praxi to znamená že vaše chloupky se Vám budou daleko lépe upravovat, budou držet v určitém směru a samotný chloupek se narovná a trochu zjemní. Dokonale pak působí společně s Lashliftingem & Botoxem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je to Lash lifting&Botox?

Přírodní řasy se natočí, díky tomu dochází k tzv. liftingu řas, vyživý  a fixují. Postup zahrnuje i pigmentací řas. Lash lifting přináší maximální přirozenost (nic umělého), řešení pro poškozené řasy či příliš rovné řasy, úpravu směru přírodních řas a jejich zvýraznění. Jedná se dlouhodobý efekt s minimální starostí.

Buďte i vy krásná podle nejnovějších trendů. Doba aplikace trvá 60-85min. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Tým PB

By | Nezařazené

Dokonalá 24 hodinová péče o pleť

 

 

Jak pečovat o svoji pleť během dne? V následujících krocích se Vám pokusím vysvětlit co se děje s naší pletí během dne a jak o ni správně pečovat. 🙂

 

Nastartujte 7:00

 Po ránu je organismus dehydratovaný. Než začnete cokoliv dělat vypijte sklenku vody, já mám nejraději s citrónem a mátou. 🙂

Vyčistěte 7:30

Pleť přes noc regeneruje a proto je potřeba odstranit mastnotu a všechny odumřelé buňky. Sebelepší krém jinak nebude účinný. Použijte čistící olej, nebo gel dle vašeho typu pleti. Já doporučuji HY ÖL s phytoactivem, jedná se o čistící olej na bázi rostlinných olejů, každé ráno se tak cítím jako v tom nejlepším SPA.

Chraňte 7:40

Celý den je naše pleť vystavena vlivům okolí, proto je potřeba ji chránit správným krémem. Nejlépe naneste sérum a poté krém. Séra jsou aktivní koncentráty, které poskytují tu nejvyšší možnou koncentraci aktivních složek a účinně bojují proti nedokonalostem pleti. Krém pak působí jako ochrana a prevence.

Přepudrujte 12:00

Kolem oběda je pleť začervenalá a ke všemu mazové žlázy produkují dvakrát více mazu. Je tedy nejvyšší čas na přepudrování.

Osvěžte 16:00

Ve čtyři odpoledne je pokožka prohřátější než ráno a to může způsobit podráždění, dehydrataci nebo pnutí. Pleť osvěžte a zklidněte termálním sprejem, který můžete aplikovat i na makeup. A samozřejmě si hlídejte pitný režim.

Odličte  18:00

Aby pokožka mohla dýchat a regenerovat musí být odlíčená. Proto tento krok nenechávejte na poslední chvíli a zamiřte do koupelny hned, jakmile dorazíte domů. Nejprve sáhněte po odličovači s obsahem oleje, poté dočištěte gelem.

Relaxujte 19:00

Po odlíčení si v klidu domova můžete dopřát pleťovou masku. Cirkulace krve je teď zvýšen a všechny účinné látky tak lépe proniknou do pleti.

Pečujte 20:00

Noční krém byste měla stihnout nanést před 20. hodinou, později se prokrvení snižuje.


Do peřin 23:00

Od jedenácti hodin večer si dopřejte klidný spánek. Mezi půlnocí a jednou hodinou ráno se totiž aktivuje mikrocirkulace, obnovují se buňky, posiluje se ochranná funkce kožní bariéry. Pokud nespíte, proces regenerace se naruší a pleť trpí.

 

 

Jsem vizážistka, kosmetička a vlasová stylistka působící ve Znojmě. Miluji svoji práci, rodinu a dny strávené s mými přáteli. Pomáhám ženám být ještě krásnější a plnit jim jejich sny.