Mezoterapie, lék na dokonalou plet?

By | Nezařazené

Mezoterapie se stala jednoznačně jedna z nejvyhledávanějších procedur v našem salonu. Proč tomu tak je a v čem spočívá její kouzlo?

CO JE TO MEZOTERAPIE?

Mezoterapie je relativně nová kosmetická metoda, pomocí které lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje nebo zabránit nežádoucím projevům na pleti. Tato metoda stimuluje růst nových buněk a tvorbu kolagenu, čímž dochází k vyhlazení vrásek, vypnutí pokožky a silné regeneraci.

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ?

Po důkladném vyčištění pleti, do kůže pomocí speciálního, tzv. dermapera, zapracujeme sérum dle daného problému.

Dermapero pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které svisle propichují kůži a pronikají do předem nastavené hloubky 0,25-2,0 mm podle typu ošetření. Nástavec má 12 až 18 mikrojehliček podle zvoleného typu ošetření. Jedním vpichem se tedy vytvoří 12 až 18 mikrokanálků, do kterých imunitní systém vyplaví růstové faktory, které stimulují buňky k produkci kolagenu a vlastnímu růstu. Zároveň se při ošetření přes tyto kanálky do kůže dostane i aplikované  sérum.

ÚČINKY

  • Hydratace pokožky
  • Vyhlazení vrásek a zlepšení elasticity kůže
  • Stimuluje produkci kolagenu a elastinu
  • Omlazení kůže
  • Korekce jizev
  • Léčba akné
  • Léčba nadměrné produkce mazu
  • Léčba hyperpigmentace

 

CO JE DŮLEŽITÉ PŘED OŠETŘENÍM?

Je nutné se vyhnout užívání léčiv, které mají vliv na srážlivost krve (např. Aspirin), aby se minimalizovala možnost krvácení.

CO JE DŮLEŽITÉ PO OŠETŘENÍ?

Bezprostředně po ošetření a během několika dní je třeba se vyhnout opalování, návštěv solárií atd. Je také nutné používat krémy s vysokým ochranným faktorem, minimálně SPF 30.

VÝSLEDKY

Klientky po ošetření pozorují zlepšení tónu pleti a její rozjasnění. Pro co nejdokonalejší efekt doporučujeme podstoupit 3 ošetření v odstupu 2-4 týdnů. Nejlepšího efektu lze dosáhnout v kombinaci s dostatečným pitným režimem, používáním vhodné kosmetiky pro daný typ pleti  a vhodnou celkovou životosprávou.

Váš PB.

Dokonalé obočí a řasy podle nejnovějších trendů?

By | Nezařazené

Laminace obočí & Lash lifting+botox!

Co je to Laminace obočí?

Laminace obočí se stala celosvětovým trendem a velmi poptávanou službou.

Přírodní chloupky obočí se vytáhnou v námi určeném směru a fixují pomocí kombinace přípravků. Tyto přípravky posílí obočí i v růstu. Postup zahrnuje úpravu a pigmentaci obočí v podobě henny , aby bylo dosaženo opravdové přirozenosti.

V praxi to znamená že vaše chloupky se Vám budou daleko lépe upravovat, budou držet v určitém směru a samotný chloupek se narovná a trochu zjemní. Dokonale pak působí společně s Lashliftingem & Botoxem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je to Lash lifting&Botox?

Přírodní řasy se natočí, díky tomu dochází k tzv. liftingu řas, vyživý  a fixují. Postup zahrnuje i pigmentací řas. Lash lifting přináší maximální přirozenost (nic umělého), řešení pro poškozené řasy či příliš rovné řasy, úpravu směru přírodních řas a jejich zvýraznění. Jedná se dlouhodobý efekt s minimální starostí.

Buďte i vy krásná podle nejnovějších trendů. Doba aplikace trvá 60-85min. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Tým PB

By | Nezařazené

Dokonalá 24 hodinová péče o pleť

 

 

Jak pečovat o svoji pleť během dne? V následujících krocích se Vám pokusím vysvětlit co se děje s naší pletí během dne a jak o ni správně pečovat. 🙂

 

Nastartujte 7:00

 Po ránu je organismus dehydratovaný. Než začnete cokoliv dělat vypijte sklenku vody, já mám nejraději s citrónem a mátou. 🙂

Vyčistěte 7:30

Pleť přes noc regeneruje a proto je potřeba odstranit mastnotu a všechny odumřelé buňky. Sebelepší krém jinak nebude účinný. Použijte čistící olej, nebo gel dle vašeho typu pleti. Já doporučuji HY ÖL s phytoactivem, jedná se o čistící olej na bázi rostlinných olejů, každé ráno se tak cítím jako v tom nejlepším SPA.

Chraňte 7:40

Celý den je naše pleť vystavena vlivům okolí, proto je potřeba ji chránit správným krémem. Nejlépe naneste sérum a poté krém. Séra jsou aktivní koncentráty, které poskytují tu nejvyšší možnou koncentraci aktivních složek a účinně bojují proti nedokonalostem pleti. Krém pak působí jako ochrana a prevence.

Přepudrujte 12:00

Kolem oběda je pleť začervenalá a ke všemu mazové žlázy produkují dvakrát více mazu. Je tedy nejvyšší čas na přepudrování.

Osvěžte 16:00

Ve čtyři odpoledne je pokožka prohřátější než ráno a to může způsobit podráždění, dehydrataci nebo pnutí. Pleť osvěžte a zklidněte termálním sprejem, který můžete aplikovat i na makeup. A samozřejmě si hlídejte pitný režim.

Odličte  18:00

Aby pokožka mohla dýchat a regenerovat musí být odlíčená. Proto tento krok nenechávejte na poslední chvíli a zamiřte do koupelny hned, jakmile dorazíte domů. Nejprve sáhněte po odličovači s obsahem oleje, poté dočištěte gelem.

Relaxujte 19:00

Po odlíčení si v klidu domova můžete dopřát pleťovou masku. Cirkulace krve je teď zvýšen a všechny účinné látky tak lépe proniknou do pleti.

Pečujte 20:00

Noční krém byste měla stihnout nanést před 20. hodinou, později se prokrvení snižuje.


Do peřin 23:00

Od jedenácti hodin večer si dopřejte klidný spánek. Mezi půlnocí a jednou hodinou ráno se totiž aktivuje mikrocirkulace, obnovují se buňky, posiluje se ochranná funkce kožní bariéry. Pokud nespíte, proces regenerace se naruší a pleť trpí.

 

 

Jsem vizážistka, kosmetička a vlasová stylistka působící ve Znojmě. Miluji svoji práci, rodinu a dny strávené s mými přáteli. Pomáhám ženám být ještě krásnější a plnit jim jejich sny.