“Nejlepší profesionálka ve městě.Super...milá paní,kvalitní práce a značka Babor je boží! Rozhodně DOPORUČUJI ❤
Vynikající práce · Profesionální produkty · Krásný styl zařízení · Skvělé nabídky · Krásné výsledky · Luxusní zážitek · ”

Vicky Zagyiova

“Já jsem ještě teď nadšená. Myslela jsem si, že jako absolventka MUI Prague dokážu na svůj ksichtík ledasco naplácnout, ale tady musím s pokorou a hlubokým uznáním říct, že paní Petra je skvělá. Neskutečně šikovná, líčení působilo měkce, žádné ostré hrany, přechody, hezky zapracované, čisťounké, nenásilné. Takže za mě jednoznačně super práce a myslím, že jsme se neviděly naposled. Vynikající práce”

Michaela Bedřichová

“Byla jsem u slečny na líčení a odcházela jsem neskutečně spokojená. Slečna naslouchala mému přání, uměla odhadnout co pro mě bude to pravé a s líčením si opravdu vyhrála. Její práce je opravdu precizní. A bylo to přesně tak, jak uvádí na svých stránkách. Byla jsem to pořád já, ale v té nejlepší možné podobě.”

Jitka Moravcová

“Nechala jsem si od paní vizážistky udělat na svoji svatbu účes i líčení, stejně tak má mamka a byly jsme obě moc spokojené se službami 🙂 Děkujeme :)”

Barbora Müllerová

“Nejlepsi,kvalita a profesionalni pristup!!!”

Eva Adamová

“Velká spokojenost ”

Táďa Áďa

“Dokonalost. Ve všem!”

Monika Nesnídalová

“Tak sem se budu chodit rozmazlovat! Služby na 1*, příjemná obsluha, krásné prostředí!!!”

Michaela Kapinusová

“Salon Premier Beauty doporučuji všemi deseti. Nádherné prostředí Vás ohromí ihned po vstupu do salonu. Najdete tu nejen profesionální přístup na úrovni paní majtelky, ale neskutečný relax, který je potřeba a jelikož se pracuje s opravdu kvalitní kosmetikou, účinek ošetření je vidět téměř ihned. Pocit k nezaplacení. 5***** , klobouk dolů.
A velké díky! ”

Lenka Brindzová

“Dnes jsem byla v salonu Premier Beauty na obočí a rozhodně tu nejsem naposledy.👌😊 Úžasné a luxusní prostředí, přístup profesionální a ten relax se nedá ani popsat. Už teď se těším na další návštěvu.
Vřele doporučuji, dámy.😉😊 Tady se nechám hýčkat moc ráda.❤”

Jana Šulová

“Neskutečný relax, skvělá péče a luxusní prostředí. Doporučuji!”

Martina Vodáková

“Veliká spokojenost.”

Tereza Matiková

“Nikdy jsem nebyla tak spokojená při odchodu od kosmetičky jako jsem teď v tomto salónu! Profesionální péče, značky, produkty. Péče, která je na vysoké úrovni. Jen tak dál, tohle mi ve Znojmě chybělo!”

Karolína Jane