JAK SI VYBRAT SVATEBNÍ MAKEUP A ÚČES

Při vybírání Vašeho svatebního makeupu a účesu mějte na paměti tato základní kritéria:

 1. Makeup i účes by měly vycházet z Vašeho obvyklého stylu líčení a česání. Pokud se nejlépe cítíte se staženými vlasy, zvolila bych spíše výčes, jestli nejste zvyklá se líčit, nechtějte na svatbu tmavě kouřové oči. Ideálně byste měla vypadat jako Vy ve Vaší nejkrásnější podobě.
 2. Dalším vodítkem by měl být Váš partner. Pokud nemá rád, když se líčíte, přiklonila bych se spíše k jemnému makeupu v přirozených odstínech. Jestli Vás zahrnuje komplimenty, když máte navlněné vlasy, zvolila bych rozpuštěné vlnky, případně polovýčes.
 3. Účes by měl pasovat k Vašemu typu tváře a Vašim šatům. Pokud máte malé, nebo naopak výrazné čelo, zkuste sčesat vlasy na patku. Výraznější čelisti sluší pramínky vlasů okolo obličeje. Bohaté šaty skvěle ladí s větším vyčesaným drdolem, romantické zdobené šaty zase vypadají krásně s kadeřemi a lehce nahodilým výčesem.
 4. Ve chvíli, kdy máte ujasněné, jak by měl přibližně Váš makeup a účes vypadat, je na čase zapátrat po obrázcích. Můžete se podívat v časopisech, nebo na internetu.

Po závazné rezervaci termínu svatby mi prosím zašlete Vaše fotografii a inspirační obrázky líčení a účesů, které mi napoví více o Vás a Vašem stylu.

JAK SE PŘIPRAVIT NA SVATEBNÍ ZKOUŠKU

Svatební zkouška je nezbytná pro hladký průběh příprav během Vašeho velkého dne. Společně během ní najdeme líčení a účes, ve kterém se budete cítit nejlépe.

 1. Zkouška probíhá v pohodlí Vašeho domova nebo u mě na salonu, vyhraďte si na ni minimálně 3 hodiny. Neodejdu, dokud od Vás neuslyším: “Takhle jsem si to představovala!”
 2. Ideální doba na zkoušku je dopoledne, abyste viděla, jak makeup vypadá na denním světle a jak společně s účesem vydrží až do večera. Oblečte si pro lepší představu halenku v barvě vašich svatebních šatů.
 3. Pokuste se najít obrázky líčení a účesů, které se Vám líbí a které byste chtěla vyzkoušet. Připravte si fotografie šatů, doplňků, šperků, květinové výzdoby, abychom s nimi Vaše líčení a účes dokonale sladily. Tyto informace a fotografie Vás prosím zaslat předem na email. Pokud budete mít závoj, nebo vlasové ozdoby, mějte je již u sebe.
 4. Účes je důležité vyzkoušet na vlasech ve stavu, v jakém budou v den svatby.. Výčes nejlépe drží na vlasech umytých 24 hodin předem. Pokud máte velmi mastné vlasy, umyjte je večer před svatební zkouškou.
 5. Během svatebního dne bude potřeba Vás makeup osvěžit, připravte si Váš pudr, korektor a rtěnku, či lesk, abychom zkontrolovaly, zda-li jsou vyhovující.
 6. Po svatební zkoušce mi prosím dejte vědět, jak jste byla s makeupem a účesem spokojená a jak držely během dne. Pokud si i po zkoušce nebudete čímkoliv jistá, nebo objevíte líčení či účes, které byste v den Vaší svatby chtěla, ráda pro Vás zkoušku zopakuji za poloviční cenu.
 7. Bude-li Vás trápit jen drobnost, můžete se zastavit u mě a během bezplatné minizkoušky ji společně vyřešíme.

JAK SE PŘIPRAVIT NA SVATEBNÍ DEN

TÝDEN PŘED SVATBOU
Připravte si KPZ, neboli krabičku poslední záchrany, kterou budete mít u svědkyně, maminky, či kamarádky. Měla by ideálně obsahovat: Pudřenku, korektor, rtěnku či lesk, kapesníčky, vlhké ubrousky, antiperspirant, ústní sprej či ústní vodu. Týden před svatbou je ideální čas na návštěvu kosmetičky, kadeřníka, manikérky.

24 HODIN PŘED SVATBOU
Umyjte si vlasy, jak jste zvyklá, jen nedávejte mnoho kondicionéru, aby účes dobře držel.

VEČER PŘED SVATBOU
Natřete rty silnou vrstvou vazelíny, aby následující den byly hladké a dobře se vyspěte. Na obličej můžete nanést masku,kterou Vám rada doporučím a poté natřete obličej silnější vrstvou nočního krému. Připravte si KPZ a vlasové doplňky ze zkoušky.

RÁNO
Zkuste zlehka posnídat a vyčkejte na můj příchod. Na obličej již nepoužívejte nic mastného.

Jsem vizážistka, kosmetička a vlasová stylistka působící ve Znojmě. Miluji svoji práci, rodinu a dny strávené s mými přáteli. Pomáhám ženám být ještě krásnější a plnit jim jejich sny.